Удобен Ултра Лесни За Читање Очила Presbyopia 1.0 1.5 2.0 2.5 3.0 Диоптрија Нови
Ново - 9 %

Удобен Ултра Лесни За Читање Очила Presbyopia 1.0 1.5 2.0 2.5 3.0 Диоптрија Нови

Залиха
DEN 54.72
DEN 50.00
Износот:

Очила Нога Боја : Црна/ Виолетова/ Вино Црвено/ Кафе/ Black&Транспарентен Очила Рамка Материјал : Пластични Леќи Материјал : Смола Ретро Унисекс Читање Очила, Елегантен и модерен дизајн Сила : +1.00/ +1.50/ +2.00/ +2.50/ +3.00/ +3.50/ +400 Количина : 1 PC
Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 2 до 3 см грешка, припаѓа на нормален феномен. И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 PC x Очила
'

Декларираните карактеристики

Око Рецепт:
+100, +150, +200, +250, +300, +350, +400
рамка боја:
Црно, Црвено Вино, Кафе, Виолетова, Црна Проѕирна
Оптички Леќи Атрибут:
Photochromic
Пол:
Унисекс
Леќи Во Боја:
Јасно
Леќи Материјал:
Пластични
Рамка Материјал:
Пластични
Обложување:
HC
Леќа Висина:
3.7 cm
Леќа Ширина:
6inch
Број На Модел На:
Други
Тип На Објект:
eyewear
Eyewear Тип:
читање очила
Тип На Објект:
eyewear
Eyewear Тип:
читање очила
Тип На Единица:
парче

Поврзани производи