жените сјајна бедрото високи чорапи Секси масло трепка медиуми сјајот дами collant лолита порибување
Ново - 30 %

жените сјајна бедрото високи чорапи Секси масло трепка медиуми сјајот дами collant лолита порибување

Залиха
DEN 136.32
DEN 96.00
Износот:

Секси жените контраст боја сјај бедрото високи чорапи многоцветни масло трепка медиуми дами collant
Драг пријател, ако имате љубов објект, може да го додадете Желба Листа, можете да кликнете на овој знак, за што следниот шопинг. Ако сакате да се купи микс цел можете да го користите продавница количка. Изберете го објектот што треба и да го додадете во кошничката, а потоа да се продолжи изберете друг објект и да го додадете во кошничката премногу. Конечно одете до вашата продавница картичка и да ги плаќаат заедно. 1.Ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи) 2.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. 2 Бои за вашиот избор : Сина, Црвена Роза (ве Молиме да ми кажете која боја ви се допаѓа најдобрите , ако не't кажете ни и ние ќе го испрати по случаен избор ) 100% Сосема Нов Секси и Моден Стил Чорапи Добра Еластичност,Мека,Трајни Носат-Отпор Големина : една големина, Пакет : 1 x чорапи

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Чорапи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
wk08
Материјал:
Најлон,Spandex
Дебелина:
Тенка
Објектот Должина:
Normal

Поврзани производи