За LG G6 Случај Масло Насликани Мека TPU Задниот Поклопец За Coque LG G6 Силикони Со Кристално Рамка За LG G6 Покрие 5.7 Fundas
Ново - 32 %

За LG G6 Случај Масло Насликани Мека TPU Задниот Поклопец За Coque LG G6 Силикони Со Кристално Рамка За LG G6 Покрие 5.7 Fundas

Залиха
DEN 101.28
DEN 69.00
Износот:


За LG G6 Случај Масло Насликани Мека TPU Задниот Поклопец За Coque LG G6 Силикони Со Кристално Рамка За LG G6 Покрие 5.7" Fundas Материјали : Транспарентна Рамка Меки Силиконски
Функција : Модел на Телефон : 5.7 inch за LG G6 / H870 H871 H872 H873 H870 Телефон Големина : 148.9x71.9x7.9mm(5.86x2.83x0.31in) Совршен пристап дизајн за звучник, копчиња, камера и пристаништа, итн Стил : 1440 HD Шарени Рамна Површина Насликани Услуга : Топ Quanlity + Брза Испорака Пакет се Вклучуваат : 1 X Phone Случај ( со Пакување Торба ) Купи 5 компјутери и повеќе,5% попуст попуст. Трговија На Големо Голем Попуст За Поддршка !! Капка / Слободен Брод Поддршка !!
Реални Слики Кои Покажуваат
Answer : ___________________________ Note : 1."Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" Само Кина Превозот Информации (Без Следење Порака Кога Пратката ја Напушти Кина),Но ве Молам Не Грижете се,Ќе Може да Можат Вашите Парцела; 2.Ако Сакате Песна Пакетот Информации На Целиот Курс Во Реално Време.Можете Да Изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта; 3.Секоја Цел Ќе Биде Предаден Во Рок Од 1-2 Дена.Превозот Време Ќе Биде Подоцна, Кога Тоа Е Weeked; Повратни Информации : 1.Ако имате било каков проблем со производи,ве молиме контактирајте со нас!ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, ве Молиме да не го остави Негативни повратни информации или Отворен спор пред контактирајте со нас,ние мислиме дека добар по продажба на Услуги е дел од производите. 2.Нашата Продавница нуди 100% купувачот задоволство гаранција сите на нашите производи. Вашето Задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
WISAPI
Мало Пакет:
Yes
Тип:
браник
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
LG
дизајн:
Ткаеше,Транспарентна
Големина:
5.7 inch
Карактеристики:
HD Насликани
Материјал:
Транспарентна Рамка Меки Силиконски
случај карактеристики:
Шарени Насликани Цртање TPU Меки Предмети
Ткаенини:
Висок Квалитет На Материјалите, Трајни
Карактеристично:
Транспарентен Работ Назад Заштита
Поддршка ( 1 ):
Случај за LG G6
Поддршка ( 2 ):
Capa за LG H870 H871 H872 H873 H870
Поддршка ( 3 ):
Школка за LG LS993 AS993 VS998 G600
Тежина:
Ultra Thin 30g
Намалувањето На Големо:
Поддршка

Поврзани производи