FLTMRH Маслинесто Зелени Бои 8мм 70pcs Rondelle Австрија фацетирани Кристално Стакло Монистра Лабава Spacer Круг Монистра за Изработка на Накит
Ново - 25 %

FLTMRH Маслинесто Зелени Бои 8мм 70pcs Rondelle Австрија фацетирани Кристално Стакло Монистра Лабава Spacer Круг Монистра за

Залиха
DEN 88.80
DEN 67.00
Износот:

1.Ако ви треба други бои,можете да оставите порака која боја бројот што треба. Оваа Ставка Опис ИМЕ : 4 6 8мм чешка Rondelle Spacer Кристал Монистра Фацетирани Тркала Стаклени Монистра Diy за Накит Одлуки AB Боја Лабава Бисери на Големо Z179 LENGHT ГОЛЕМИНА : 4/6/8ММ 1(mm)=0.0394(во) ОБЛИК : Тркалезна Форма Пакет : OPP Кеси Број на Модел : Стаклени монистра Дупка Големина : 1mm 1. Руските купувачи шопинг бидете сигурни да го оставите вашето име и презиме 2. Кредитна гаранција дека сите слики во вид на снимање, ве молиме да бидат сигурни да се купи.
3. Како на снимање на светлината, агол и боја прикажува, физички и фотографии можеби и некои разлики!
Answer : ___________________________ Note :
1.Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме ни e-mail пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, додека не се задоволни. Секако, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас и вашиот вид помош.
2.Ако објектите се спроведува за време на празници, на превозот датум ќе биде одложен. Ако сте несреќни како што се транспортот време е одложен, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација за тоа, бидејќи тоа не е наша вина. Ве молиме ни e-mail и ние ќе комуницира со изразат compa 3.Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги добив, ве молиме не заборавајте да ни остави позитивни повратни информации и добри детални продавачот рејтингот. На позитивни повратни информации е навистина многу важно за нас!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Објектот Форма:
Овална Форма
Бренд Име:
FLTMRH
Материјал:
Стакло

Поврзани производи