Сокриј N' Slide Лекување на Издавање Куче Играчка Мозокот и Вежбање Игра за домашно Милениче мачка Храната Сад Шепа Интерактивни IQ Обука Играчки FS Мозаик
Ново - 25 %

Сокриј N' Slide Лекување на Издавање Куче Играчка Мозокот и Вежбање Игра за домашно Милениче мачка Храната Сад Шепа Интерактивни

Залиха
DEN 1199.52
DEN 900.00
Износот:

Ве молиме овозможи 0., дополнително, превозот Вас, се согласувам, да, сите, на, на, погоре наведени, политики, по,, нарачување, на, aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со преглед која е многу 5 ѕвезда важно за нас. Сега можете да добиете повеќе креативни со давање третира на вашиот кожен пријател.
Secondly By правилно туркање на лизгачки опфаќа и пристап скриени третира,на наградите ќе биде откриено за вашето куче е уживање. Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од дена од добивањето на својата 7 работни цел. Доколку,, се, не, кога, ти, примате, на точка, за возврат, тоа, во рамките на, ве молиме, денови, на, на, замена, или, пари, назад.
Ниво на тешкотија за Тули можат да бидат различни, во зависност од кучето е искуство и неговиот ентузијазам за игра.5 inc h разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.Ве молиме да се разбере becaus e на светлината зрачењето или компјутерски екран разлика, објектот е боја може да биде малку поинаква од слики.
Спецификација :
Материјал : дрвени (Квалитет на МДФ) Боја : како на сликите покажуваат
Големина : стапало : прибл. Не го добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро., Вашиот, ред, поредок, адреса, МОРА,, НАТПРЕВАР, вашите, Превозот, адреса. Ако точка, е, во, неисправни, месеци, Ќе, ќе, ги пратите, вие, a, замена, екстра, полнење, или, без да се понудат, враќање,, по, ние,, прими, да, неисправни, објект., воздух за време на Испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори. Нарачки, обработуваат, навремено, по, плаќање, верификација. Тоа е безбедно, а исто така е добар за забите. Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне.
Карактеристики :
Договор за кученце кучешки gam er. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена тоа е, смета користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Ако точка, е, неисправни, по грбот, месеци, може, сепак, да се испрати, тоа, да, ни. Оваа бараат-a-лекување на shuffle коска куче играчка загатка се состои од цврсти дрвени изградба. Оваа играчка дава на вашето домашно милениче и двете., Ве молиме, контактирајте го,, на НАС, на, на,, враќање,, водич, пред, задоволни, што, за возврат, тоа. Сите, врати, предмети, МОРА да, во, на, оригинални, пакување, што, МОРА да се ОБЕЗБЕДИ, НАС, со,, превозот, следење, број, специфични, причина,, за,, да се врати, и вашиот, да БИДАТ, за,, и, ID.18 инч
Пакетот вклучува : 1 x Милениче обука играчка
Answer : ___________________________ Note :
1. Сензорна стимулација
Нашите кучиња треба и од физичка и ментална вежба за да се задржи здрав.
Играта награди вашите миленичиња за в orrectly отворање на разни прегради. Прво, ставете го вашето куче корист храна(како грицки) во која било или сите прегради. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина, Ако го направите).,, Но, ти,, треба, платите, што, да, такса.

Декларираните карактеристики

Тип:
Кучиња
Тип На Објект:
Чинии
Применливи Раса Куче:
Универзална
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
kimpets
Состојба:
Нови
Тип:
Интерактивна играчки
MPN:
не се применува
Функција:
Домашно Милениче Интерактивни Бараат-A-Лекување На Shuffle Коска Играчка
Големина:
коска ,шепа
функција 1:
Куче Загатка играчки
Карактеристика 2:
Ја елиминира досада
Коска Големина:
Коска
функција 3:
Лекување На Shuffle Коска
шепа големина:
11.41 * 7.48 * 1.18 инч

Поврзани производи