8 НОВИОТ таблет компјутер на екранот на допир, стакло сензор DEXP Урсус P280 digitizer

8 НОВИОТ таблет компјутер на екранот на допир, стакло сензор DEXP Урсус P280 digitizer

Залиха
DEN 441.60
Износот:


Декларираните карактеристики

Бренд Име:
NINJACASE
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Број На Модел На:
DEXP Урсус P280
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Компатибилен Бренд:
ЗА DEXP Урсус P280

Поврзани производи