YAFEI Силикони Анален Секс играчки Vibrating Анален задник plug Возрасни Секс производи Анален Монистра Анусот vibrators Интимни Секс Играчки за Жени
Ново - 30 %

YAFEI Силикони Анален Секс играчки Vibrating Анален задник plug Возрасни Секс производи Анален Монистра Анусот vibrators Интимни

Залиха
DEN 336.00
DEN 235.00
Износот:


YAFEI Силикони Анален Секс играчки Vibrating Анален задник plug Возрасни Секс производи Анален Монистра Анусот vibrators Интимни Секс Играчки за Жените Опис :
1.Медицински Silcone и не-токсични АБС Материјал.
2.Singel и 3 брзина на вибрациите за да изберете.
3.Производ големина : L185*D35mm.
4.Батерија : 3 дел LR44 Батерии.
5.Боја кутија и дискретна пакет,заштита на вашата приватност.
6.100% водоотпорен.
7.Боја : Розова,Виолетова,Сина,Црна.
8.12 месец гаранција.


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Аналниот Секс Играчки
Големина:
L185*D35mm
Број На Модел На:
YF-AN006
Бренд Име:
YAFEI
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Силикони
Непристојни Слика:
No
Тип На Објект:
Аналниот секс играчки, Анален секс играчка
Примена:
мажи,жени,двојка,љубовници
Материјал:
Медицински Силикони
боја:
Розова,Виолетова, Bule, Црна
Производ големина:
L185*35mm/како се покаже
Број На Модел На:
Вагинален Вибратор
Водоотпорен:
Да,анален задник plug вибратор
Функција:
задник приклучоци анален секс играчки
Тежина:
76g / anal toy, anal dildo
Пакет:
боја кутија/Клиторисот Масажа

Поврзани производи