Моден 8Pcs Multicolor Микро Отвори CZ Пчела Инсекти Приврзоци Ѓердан за Жените Накит
Ново - 9 %

Моден 8Pcs Multicolor Микро Отвори CZ Пчела Инсекти Приврзоци Ѓердан за Жените Накит

Залиха
DEN 1776.00
DEN 1616.00
Износот:


Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : Ѓердан Pendant 2.Ѓердан Големина : Синџир Должина : Околу 45-46 CM( Како референца ) 3.Состојба : 1mm=0.0393 инчен или 1inch=25.4 mm 4.Материјал>> Микро Отвори CZ, Метал Месинг 5.Боја>> : Како што е прикажано во слика(мешавина боја) 6.Единица Количина>> : 8pcs/БРОЈ 7. Производ Состојба>> : Нова

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Инсекти
Pendant Големина:
19*22mm
Број На Модел На:
Нови
Бренд Име:
linlidada
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Вода-бран Синџир
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
is_customized:
No
Материјал:
Кубен Циркони
CAPM:
15-25days(Слободни)
DHL:
3-7days(20$)

Поврзани производи