Бренд Бохемија Earring Гроздобер tassels Капка Обетки Обетки за жените, Етничките шарм Goldne & Сребрена Стрелките на Жените Обетки 2018
Ново - 30 %

Бренд Бохемија Earring Гроздобер tassels Капка Обетки Обетки за жените, Етничките шарм Goldne & Сребрена Стрелките на Жените

Залиха
DEN 95.04
DEN 67.00
Износот:


Напомена : 1.Поради светлината и на екранот разлика,објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
2.Ве молиме овозможи 0.5-1cm разлики поради прирачник за мерење. 3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
E020894-95
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Бренд Име:
EXYNLON
Материјал:
Метал
is_customized:
No
Обликотшема:
Стрелката
боја:
Златна & Сребро.
фабрика:
Yes
Е Прилагодена:
Yes
Повод:
Партијата; Подарок; Anniverrsary; Ангажман
Место на Потекло:
Кина
Пакет:
OPP вреќа
Стил:
Класичен;Етнички;Романтични;Секојдневен;Fashion
ОДГОВАРА ЗА:
Млади И Зрелост Жени
Продажба mothods:
продажба на мало; трговија на големо; dropshipping
Бесплатен превозот :
Кина пост

Поврзани производи