Бренд Бохемија жените обетки со Висок квалитет шарени Вода капка обетки за жените, Етничките Маслото турски стил earring
Ново - 30 %

Бренд Бохемија жените обетки со Висок квалитет шарени Вода капка обетки за жените, Етничките Маслото турски стил earring

Залиха
DEN 88.32
DEN 62.00
Износот:


1.Поради светлината и на екранот разлика,објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
2.Ве молиме овозможи 0.5-1cm разлики поради прирачник за мерење. 3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
E020915-96
Бренд Име:
EXYNLON
Стил:
Етнички
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
is_customized:
No
боја:
2 боја
фабрика:
Yes
Е Прилагодена:
Yes
Повод:
Партијата; Подарок; Anniverrsary; Ангажман
Место на Потекло:
Кина
Пакет:
OPP вреќа
Стил:
Класичен;Етнички;Романтични;Секојдневен;Fashion
ОДГОВАРА ЗА:
Млади И Зрелост Жени
Продажба mothods:
продажба на мало; трговија на големо; dropshipping
Бесплатен превозот :
Кина пост

Поврзани производи