Okeytech 2 Копче на Далечинскиот Клуч Со Ритам Сечилото Батеријата 433 Mhz PCF7961 ID46 Чип CE0536 За Peugeot 107 207 307 307S 308 407 607
Ново - 10 %

Okeytech 2 Копче на Далечинскиот Клуч Со Ритам Сечилото Батеријата 433 Mhz PCF7961 ID46 Чип CE0536 За Peugeot 107 207 307 307S

Залиха
DEN 403.20
DEN 363.00
Износот:


Okeytech 2 Копче на Далечинскиот Клуч Со Ритам Сечилото Батеријата 433 Mhz PCF7961 ID46 Чип CE0536 За Peugeot 107 207 307 307 S 308 407 607
Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет. Вистински Дел!
Опис : Ова е за вас да го замени вашиот носи или скршени случај.Нов Далечински Smart Key погоден За Peugeot копче
1.Далечински управувач фреквенција 433 MHz + батеријата
2.ќе reqckuire Авто Losmith да се кодот на новиот чип на вашиот immo систем.Ова е по пазарот замена случај
3.Сликата е на вистински производ. Не се симне од интернет
4.Ве молиме споредете ги внимателно пред ставање орде
Имајте на ум : Вие треба да се намали на копчето ножот и програма за да одговара со вашиот автомобил во некој Овластен автомобилската locksmith продавница.Повеќето locksmiths сега обезбедуваат такви услуги,и наплаќаат многу помалку од дилерот.
Важна Забелешка :
1. Нашите клучни не се имате било какви автомобил марка логото, ако не може да се прифати, ве молиме да не цел. Ви благодариме.
2. Овој проект е еден далечински управувач кој ги вклучува сите компоненти на еден далечински управувач и е целата заврши клучни, а не само на копче школка.
3. Во внатрешноста има внатрешен (remote / електронска / transponder чип) единица.
4. Сликата е на вистински производ. Не се симне од интернет. Ве молиме споредете ги вашите клучни школка, бидете сигурни дека вашиот објект е ист како нашиот производ пред да ја купите.
5.Следење : Ако треба да го пратите во вашата земја, вие треба да се обрне 1.34$/цел или 1.6$/цел, 1.79$/цел за Кина Пост Воздух пошта, која се постигне повеќето земји.
Спецификации :
Тежина : 40g
Копчиња : 2 Копче
Автомобил Логото Налепница : Никој
Transponder Чип : PCF7961 ID46 Чип
Пакет Листа : 1* Далечинскиот Клуч
Превозот
1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник.
2.Ние брод од страна на Кина пост,HKpost EMS,DHL,Fedex,според вашиот избор, кога прави нарачка .
3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.
4.Ние не сме одговорни за доцнење causedby царинската управа,Увозните давачки,даноци, придонеси или други customscharges.
Гаранција
1.Сите предмети има 1 година гаранција.АКО вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет, погодност за целта или натпревар на опис, може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени .
2.За погрешно-испраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата.
3.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.
ние, исто така може да снабдувањето со различни автомобил копчиња,transponder чипови и locksmith за различни марки на автомобили.ако сте intereasted во било на производи,ве молиме да се чувствуваат слободни да cantact мене.ние сме многу среќни да воспостави долго-рок деловен однос со вас.Повеќе производи, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви даде најдобра понуда.

Декларираните карактеристики

Другиот Дел Број:
RK01A
Производителот Дел Број:
01A
R/C Функција:
Со
Материјал Тип:
Висок квалитет
Осветленост Дел Број:
За Peugeot-RK01A
Прилагодување:
Yes
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Бренд Име:
OkeyTech
Име:
За peugeot копче
Материјал:
Висок квалитет
Вид/Форма:
Автомобил Копче
ОДГОВАРА ЗА:
За Peugeot Автомобил
Функција:
Далечинско Отклучување
Количина:
1 Парчиња/многу
Тежина:
0.04Kg
логото налепница:
No
transponder чип:
PCF7961 ID46
Фреквенција:
433Mhz

Поврзани производи