WITUSE Евтини! 100PCS DIY 10мм Сребро Пирамида Studs Nailheads Занитвам Скок За Панк Торба Кожа Занает Нараквици Облека Појас занитвам
Ново - 49 %

WITUSE Евтини! 100PCS DIY 10мм Сребро Пирамида Studs Nailheads Занитвам Скок За Панк Торба Кожа Занает Нараквици Облека Појас

Залиха
DEN 124.80
DEN 64.00
Износот:


WITUSE Евтини! 100 PCS DIY 10мм Сребро Пирамида Studs Nailheads Занитвам Скок За Панк Торба Кожа Занает Нараквици Облека Појас занитвам
+++Карактеристики+++ Сосема нов и висок квалитет Тоа е совршен додаток Плоштадот studs со четири prongs Најчесто се користи за кожа или во тексас работат Одлично за било leathercraft проектот, како ремени, чанти, нараквици, јакни, или било каков вид на облека објект +++Спецификации+++ Боја : Сребро Материјал : Железо Страна должина : Околу 10мм (0.4 инчи) Prong Должина : Околу 4mm (0.16 инчи) Количина : 100pcs ++Пакет се вклучени+++ 100 x Шила

Декларираните карактеристики

Материјал:
Железо
Техника:
позлата
Занитвам Тип:
Open-End
Функција:
DIY Скок
Број На Модел На:
ES1139
Тип На Производ:
Заковки
клучни зборови 1:
DIY 10мм Сребро Пирамида Studs
клучен збор 2:
Nailheads Занитвам Скок За Панк Торба Кожа
клучен збор 3:
Занает Нараквици Облека Појас торба занитвам студ
клучни зборови 4:
Панк Сребро Пирамида Studs Заковки

Поврзани производи