2017 2018 Промоција Led Светло Dc12v220v Текст 20pc/многу Downlights Заштеда на Енергија Со Одлична Heatsink Висока Осветленост Epistar

2017 2018 Промоција Led Светло Dc12v220v Текст 20pc/многу Downlights Заштеда на Енергија Со Одлична Heatsink Висока Осветленост

Залиха
DEN 3276.00
Износот:


Денес се Занимава Занимава Крајот во: 03 Дена 23 : 59 : US$ 24.85 US$ 9.85 US$ 1.85 US$ 15.45 US$ 32.65 US$ 1.85 US$ 146.85 US$ 42.56 US$ 68.59
топла продажба led светло US$ 66.95 US$ 51.62 US$ 83.25 US$ 7.45 US$ 3.25 US$ 73.25 US$ 9.46 US$ 53.25 US$ 38.85 US$ 20.56 US$ 140.35 US$ 92.79 US$ 68.56 US$ 76.58 US$ 167.95 US$ 27.48 US$ 62.02 US$ 31.22 US$ 68.25 US$ 65.96
САД$ 1.85 US$ 154.95 US$ 32.65 US$ 1.85 US$ 12.52 US$ 62.85 US$ 14.52 US$ 58.56 US$ 18.41 US$ 6.60 US$ 7.45 US$ 38.85 US$ 53.25 US$ 64.68 US$ 73.56

Декларираните карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
DC12V 3W silver, AC220V 3W silver
Број На Модел На:
LC-D86-3w-DC12V
Моќ Толеранција:
1%
Гаранција:
3
Примена:
Foyer
Е dimmable:
No
Материјал:
Алуминиум
Напон:
12V
Извор На Енергија:
AC
Бренд Име:
NAGUULL
моќност:
3w
Влезен Напон:
DC/AC12V Ac220v
боја:
2700-6500k
Тип На Објект:
Downlights
Извор На Светлина:
LED Светилки
Употреба:
празник
База Тип:
E27

Поврзани производи