Природно Дрво Сигурен 250x58x38mm Дрво Мебел Нога во Облик на Конус Дрвени Нозе за Кабинети Мека Маса Поставена на 4
Ново - 7 %

Природно Дрво Сигурен 250x58x38mm Дрво Мебел Нога во Облик на Конус Дрвени Нозе за Кабинети Мека Маса Поставена на 4

Залиха
DEN 1810.08
DEN 1683.00
Износот:


Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку поради фотографија и свој компјутер.
Карактеристики :
1. Еден сет вклучуваат 4 дрвен мебел нозе,дојде со дихтунзи.
2. Природен дрвен мебел нозе,цврсти.
3. Погоден за троседот,кабинети,маса,кревет нозе,и така натаму.
4. Тоа е силен и сигурен,ве мебел посебно.
Спецификации :
Материјал : природно дрво
Боја : дрвени боја
Големина : 25x5.8x3.8cm/9.84x2.28x1.5 Inch(L x Биг Кол x Мали Кол)
Висина : 25cm/Инчен 9.84
Поголем Кол : 5.8 cm/2.28 Инчен
Помали Кол : 3.8 cm/1.5 Инчен
Тежина : 960g
Пакет Содржина :
4x Дрво Мебел Нозе;
4x Дихтунзи

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
IDEAKER
Обликот:
Круг
Материјал:
Природно Дрво
боја:
дрвени боја

Поврзани производи