TUANMING Сребро Злато Булчински Hairbands Кристал рачно изработени Headpiece Headband Свадба Коса Додатоци Тиара Жените Опаѓањето на Накит
Ново - 15 %

TUANMING Сребро Злато Булчински Hairbands Кристал рачно изработени Headpiece Headband Свадба Коса Додатоци Тиара Жените Опаѓањето

Залиха
DEN 299.04
DEN 254.00
Износот:


Бренд : TUANMING Предмет Тип : Свадба тиара / Headhand Материјал : Вештачки Кристал ,Rhinestones, Цинк Легура Процес : рачно изработени Главната Боја : Сребро,Злато Должина : 36cm Ширина : 3cm Тежина : 22g Прилики : Свадбена/Партија/Матурска/Годишнината Подарок за : Невестата/Деверуша/Божиќ Подарок/Нова Година Еколошки Стандард : Противалергиски, Олово, Никел слободни

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип:
Headbands
Број На Модел На:
FD493
Бренд Име:
TUANMING
боја:
Сребро,Злато
Должина:
36cm
Ширина:
3cm
Тежина:
22g

Поврзани производи