LUBINGSHINE 2017 Смола Младата Убави Цреша Монистра Накит Поставен Симпатична Мечка Бебе Девојка е Имитација Бисери Поставува JJAL T220
Ново - 19 %

LUBINGSHINE 2017 Смола Младата Убави Цреша Монистра Накит Поставен Симпатична Мечка Бебе Девојка е Имитација Бисери Поставува

Залиха
DEN 89.28
DEN 72.00
Износот:


Опис
Количина : 1 SET
Материјал : Смола, Имитација Бисер
Боја : Топло розова боја, Светло розева, Бела
Големина : Еластична Еластичен ЗА ДЕЦА
Класичен и Мода Бонбони монистра Накит Сет
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Pls помогне да ни каже вашиот претпочитаат боја преку цел забелешка или да разговарате со нас преку ТРГОВИЈА со датотеки, или ние ќе испратиме убаво бои по случаен избор за вас. Ви благодариме!
На Некои Повеќе Информации 1. Плаќање прифатено : Кредитни картички, Пари booker, T/T, Western Union, итн. 2. Пакет : OPP Кеси as default. Кутии и други пакување е availble на барања. 3. Превозот : Преку пост воздух, за што е потребно околу 12-20 дена за курирска достава генерално. Исто така, EMS, UPS-от, DHL и Fed Ex се сите достапни.
Ве молиме имајте на ум pls, Ако малку боја е надвор од акциите , ве молиме дозволете ни да се промени тоа за вас , но ние ќе ве контактираме однапред, ако нема одговор во 2 дена ,Ние ќе го избере други убави бои за вас, ви благодариме!
Испорака
Испорака Време : 2 до 5 работни дена по добивањето на плаќање. 5-10 дена за количество и OEM наредби. Ветување
Имаме за контрола на Квалитетот тим да бидете сигурни дека сите предмети се во добра состојба пред пратката.
АКО постои било квалитетот проблем се случува,pls контактирајте со нас во 7days откако ќе се добие производи,ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа за вас!
ВРВОТ ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПРОИЗВОДИТЕ,НАЈНИСКА ЦЕНА САМО ЗА ВАС! ВИ БЛАГОДАРИМЕ!
За НАС 1.Нашата компанија е професионална производител на повеќето модерни Accesories и jewelries 2.Нашите производи ги вклучува : Jewelries, Шалови, перници и многу повеќе различни мода костими и елементи. 3.Конкурентна Цена и Одличен Квалитет 4.Примерок и испитување наредби се добредојдени.
5.Најдобра По-Продажба На Услуги. 6.OEM наредби се добредојдени. Контактирајте Со Нас
За повеќе детали на прилагодување ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт преку Трговија менаџер, Порака или e-mail.
Пријателски прво, ние секогаш се обидат најдобро да се направи подобро.
Како за додадете ни за вашите омилени листа pls? : ) Ви благодариме!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Број На Модел На:
T220
Материјал:
Смола
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан Хривнија Прстени Шноли
Пол:
Девојки
Бренд Име:
LUBINGSHINE
Метали Тип:
Никој
Обликотшема:
Цреша
боја:
Жешка розова боја, Светло розева,бела
Стил:
децата накит
Функција:
Цреша Накит Сет
Големина:
Elastic Stretchy, FOR CHILDREN
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)

Поврзани производи