Карбонски Влакна Предниот Браник Страна Canards Splitter Спојлер за BMW E90 E92 E93 F30 F32 F33 F36 F10 G30 F06 F12 F13 F15 F16
Ново - 5 %

Карбонски Влакна Предниот Браник Страна Canards Splitter Спојлер за BMW E90 E92 E93 F30 F32 F33 F36 F10 G30 F06 F12 F13 F15

Залиха
DEN 2880.00
DEN 2736.00
Износот:


ОБЈЕКТОТ ПРЕД SPLITTER МАТЕРИЈАЛ КАРБОНСКИ ВЛАКНА СТИЛ ДОДАДЕТЕ НА СТИЛ FITMENT За BMW 1 2 3 4 5 6 7 X Z СЕРИЈАТА ГОДИНА СИТЕ ИНСТАЛИРАТЕ 3 M ЛЕНТА
FITMENT :
Ако не сте сигурни за fitment, pls контактирајте со нас пред понуда.
ДАНОК- НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ ВО ТОЧКА ЦЕНА
За Европскиот , клиентот може да треба да плаќаат данок ( детални врз основа на фактура вредност)
За АМЕРИКА & Австралија , клиентите не треба да плаќа данок како фактура вредност ќе бидат направени помалку од 600
Pls контактирајте со нас ако сакате да имаат пониски фактура вредност.
ИСПОРАКА :
Обично, таа ги зема околу 4-7 дена за да се произведе и врши увид. По конечното проверите, тоа ќе бидат испратени во потрага по некои детали.
Секој дел ќе биде прегледан пред пратката.
EMS трае околу 15 Работни дена да пристигне во сопствени канцеларија за повеќето земји, детални време на испорака врз основа на кога купувачот јасно обичај.
DHL / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ Трае околу 10 работни дена
Pls проверете објект внимателно пред потпишување, ако е скршен, pls reject (отфрли).
ПО ПРОДАЖБАТА НА :
Pls не ги проверите внимателно пред да го потпише парцела, да одбие да ја потпише ако објектот скршени.
Ако клиент знак скршени објект, треба да се плати објект превозот цена испратена назад до нас & повторно се испратени до вас.
Ако не сте задоволни, pls контактирајте го нашиот продажен прво пред отворањето на спорот.
Ако сте среќни со нашите производи, pls ни даде 5 Ѕвезда повратни информации

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Браници
Специјални Функции:
Предната Страна Браник Splitter
Модел Година:
сите
Објектот Тежина:
1kg
Бренд Име:
TAORUN ТРКИ
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
10cm
Име На Модел:
TR-JPTY01-2
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Автомобил модел:
За BMW 1 2 3 4 5 6 7 X Z Серија
Објектот Должина:
10cm
Точка име :
Карбонски Влакна Пред Splitter за BMW
Материјал:
Карбонски Влакна
Fitment:
За BMW 1 2 3 4 5 6 7 X Z Серија
Стил:
Додади на Стил
боја:
Црна
Инсталирајте:
3M
Пакет:
Стандардна картон

Поврзани производи