Европската Писмо Восок Боја Печат Гроздобер Плик Запечатување Бакар Главата Печат DIY Scrapbooking Оркестарот Печат Дома Материјали
Ново - 21 %

Европската Писмо Восок Боја Печат Гроздобер Плик Запечатување Бакар Главата Печат DIY Scrapbooking Оркестарот Печат Дома Материјали

Залиха
DEN 93.60
DEN 74.00
Износот:

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. High-end занаети и подароци, канцелариски материјал, дневни потреби, занает подароци, покани
3. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Време На Испорака :
1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Важни документи, лични писма, за да се избегне кражба, како и запечатување на објект, итн. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
Апликации :
1.,
Спецификации :
Материјал : Злато позлатен месинг глава за печатење
Големина : Бакар глава дијаметар : 25 mm/0.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Царина, осигурување, банкарство, осигурување, за правда и за другите сектори, како и пакување на тутун за безбедност, алкохол пакување безбедност, чај индустрија за пакување безбедност, козметика пакување безбедност
2. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.98 во (Завртка устата за стандардна големина, поддршка на пазарот дрвена рачка)
Стил : Европски стил писма
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
1 X Бакар главата печат
1.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
VAKIND
Број На Модел На:
Печат
Тип:
Стандард Печат
Материјал:
Метал
Употреба:
Декорација

Поврзани производи