Нано Експлозија-доказ Мека Заштитник за Ulefone S7 5.0 инчен Калено LCD Јасно Филмот (НЕ Стакло)

Нано Експлозија-доказ Мека Заштитник за Ulefone S7 5.0 инчен Калено LCD Јасно Филмот (НЕ Стакло)

Залиха
DEN 76.32
Износот:


Декларираните карактеристики

Материјал:
Нано-обложена Калено Стакло Филм
Употреба:
Мобилен Телефон
Бренд Име:
Baicvery
Пакет:
Yes
Со Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No

Поврзани производи