Азија Големина на Печатење Џеб Porg Смешно Т-маица Лето Секојдневен О-Вратот Кратко Sleeve Унисекс Т-маица HCP4335
Ново - 27 %

Азија Големина на Печатење Џеб Porg Смешно Т-маица Лето Секојдневен О-Вратот Кратко Sleeve Унисекс Т-маица HCP4335

Залиха
DEN 458.40
DEN 335.00
Износот:


Почитувани Купувачи, Сите T маици се Азиските Големина ,е помала од САД,ЕУ,велика БРИТАНИЈА,АУ големина, ве молиме проверете ја големината на табелата кога го стави на ред!
Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да не информирате прво, пред да се отвори distupe, јас ќе се обидеме потрудиме да се реши и да ве направам среќни!

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Маскирани:
No
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
Asstseries
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Стил:
Моден

Поврзани производи