ЕЛЕМЕНТИ ELEOPTION 2 ПАРЧИЊА DCA1820 18V да 20V Батеријата Конвертор Полнач за Батерија Dewalt
Ново - 40 %

ЕЛЕМЕНТИ ELEOPTION 2 ПАРЧИЊА DCA1820 18V да 20V Батеријата Конвертор Полнач за Батерија Dewalt

Залиха
DEN 2871.84
DEN 1723.00
Износот:


Eleoption DCA1820 18 V да 20 V Батерија Полнач за Батерија Dewalt
DCA1820 Адаптер е дизајниран да ги конвертира 20 V Max Компактен Батеријата за да 18 V, што ги прави да биде компатибилен со повеќето 18 V алатки за Dewalt.
Опис :
*Компатибилна со повеќето 18 V алатки За Dewalt и овозможува употреба на 20 V MAX компактен батерии
*Бара употреба на 20 V MAX апарат за полнење за на Dewalt.
*Користење со DCB200 DCB201 DCB203 DCB203 BT DCB204 DCB205 Компактен Батерии
*Не користите адаптер со премиум батерии (DCB200, DCB204, DCB204 BT, DCB205) во 18 V Компактен вежби DC970 или DC759 алатки
Пакетот вклучува :
2 x DCA1820 Адаптер За Dewalt

Декларираните карактеристики

Пакет:
Yes
екран:
No
Тип:
Електричен
Број На Модел На:
DCA1820
Излезен Интерфејс:
USB Излез
Бренд Име:
ЕЛЕМЕНТИ ELEOPTION
Брзо полнење:
Yes
Употреба:
Стандардна Батерија
Интелигентни Полнење:
No
Батеријата Број:
1

Поврзани производи