48Pcs/Многу Водоотпорен Само Лепило Nonwoven Завој за Прва Помош Комплет Спорт Заштити Лента Сплотена Рана Заврши За Рака 5cm* 4.5 м

48Pcs/Многу Водоотпорен Само Лепило Nonwoven Завој за Прва Помош Комплет Спорт Заштити Лента Сплотена Рана Заврши За Рака 5cm*

Залиха
DEN 1789.92
Износот:


48 Pcs само лепило флуоресцентни nonwoven завој ќе добиете
Функција 1.Nowoven материјал ,Удобно и мека 2.Одлична лесно да се солза од рака ,дури и деца . 3.Високо надградливоста 4.Високо водоотпорен,дише 5.Различни бои да се избере 6. Флуоресцентни завој ,лесно да се идентификува. Погоден 1.Може да се користи за прст 2.Може да се користи за рака 3.Може да се користи за глуждот 4.Може да се користи за заеднички 5.Може да се користи за различни делови на човечкото тело 100% точната големина 100% обезбедување на квалитет 100% во акции и испорака брзо Ако сакате различни видови или различна големина на nonwoven завој, а потоа можете да пристапите на линкот подолу : Големина на 7.5 cm : Големина на 5cm : Големина на 2.5 см : Спортски лента : Памук завој : Слика

Декларираните карактеристики

боја:
Микс боја, Зелена, Розова
Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Бренд Име:
Elysaid
Ефект:
Коска Нега
Материјал:
Не-плетени
Број На Модел На:
Ae005003
Име на производ:
Fluorecent Nowoven Завој
Тип:
Спорт/Отворено/Хируршки Материјали
Својства :
Медицински Материјали & Додатоци
Функција:
Breatheable, само лепило и лесно солза
Употреба:
Козметички, заштита и третман
Примена:
Спорт/медицински/миленичиња
Материјал:
95% не-плетени+5% spandex
Големина:
50mm*4.5 м
клучни зборови:
Кампување лов додаток
сертификација:
CE/ФДУ/ISO

Поврзани производи