50pcs/многу Мешани 6mm /8мм /10мм/12mm/15mm Не самолепливи Очи За Играчки, Кукли Googly Очи се Користи За Кукла Додаток
Ново - 10 %

50pcs/многу Мешани 6mm /8мм /10мм/12mm/15mm Не самолепливи Очи За Играчки, Кукли Googly Очи се Користи За Кукла Додаток

Залиха
DEN 47.52
DEN 43.00
Износот:

Боја : црна Количина : 50 Компјутери/Пакет

Декларираните карактеристики

Големина:
6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 15mm
Број На Модел На:
120902
Тип На Производ:
Други

Поврзани производи