2 парчиња/Пар 3D Смешно Цртан филм Рефлексивни Мачка Очи Автомобил Налепници Камион Главата на Моторот Rearview Огледало Прозорец Покрие Вратата Decal Декорација
Ново - 14 %

2 парчиња/Пар 3D Смешно Цртан филм Рефлексивни Мачка Очи Автомобил Налепници Камион Главата на Моторот Rearview Огледало Прозорец

Залиха
DEN 61.44
DEN 53.00
Износот:

Опис : 2 парчиња/Пар 3 D Смешно Цртан филм Рефлексивни Мачка Очи Автомобил Налепници Камион Главата на Моторот Rearview Огледало Прозорец Покрие Вратата Decal Декорација Употреба : За автомобил декорација Карактеристики : 1.Заштита од сонце и Водоотпорен 2.Боја е постојана, не се избледени и да не му наштети на автомобил боја 3.Префинет дизајн и лесно прилог, добри и квалитетни и издржливи. Пакување вклучува : 1 Парче Автомобил Налепница Големина : како што е прикажано на ПРЕВОЗОТ ПОБРЗО И SAVER Поради шпицот на сезоната, превозот ќе се одложи. Ние ви препорачуваме да изберете Aliexpress Стандард на Превозот и Регистрирани Пост Воздухопловната како вашиот приоритет
Забелешки 1.Бидете сигурни дека превозот адреса е точна. Адреса не може да биде изменета по породувањето. Ако сте од руската Федерација, ве молиме оставете ИМЕ и презиме како примачот име. Инаку, вие не може да го добиете вашиот предмети затоа на регулацијата на вашиот царински. 2.Поради светлината и на екранот разлики, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме да се разбере 3.Ве молиме овозможи 0-1cm се разликува поради прирачник за мерење.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Име На Модел:
A-111
категорија:
3D
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Бренд Име:
OTOKIT
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0inch
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
9.1cm
Модел:
Возилото Логото
Објектот Должина:
12.6cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ

Поврзани производи