20 22 24 26mm Нерѓосувачки Челик Види Бенд за Дизел Мажи Жени Метал врвка за околу Рака Јамка Појас Хривнија Црна + Пролет Бар + Алатка
Ново - 0 %

20 22 24 26mm Нерѓосувачки Челик Види Бенд за Дизел Мажи Жени Метал врвка за околу Рака Јамка Појас Хривнија Црна + Пролет Бар

Залиха
DEN 906.24
DEN 906.00
Износот:


Модел : за Дизел со Право се Види на Лицето
Црна
Сребро.
Злато
Роуз Злато
Подарок

Декларираните карактеристики

Бендот Ширина:
20mm, 22mm, 24mm, 26mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
CHASBETE
Затворач Тип:
Една Страна Притиснете Тока
Број На Модел На:
за Дизел

Поврзани производи