Вез Печ САД Калифорнија државното Знаме Моралот Печ Тактички Амблем Значки Appliques Везени Закрпи За Јакна Ранец
Ново - 20 %

Вез Печ САД Калифорнија државното Знаме Моралот Печ Тактички Амблем Значки Appliques Везени Закрпи За Јакна Ранец

Залиха
DEN 134.40
DEN 108.00
Износот:


Вез Печ САД Калифорнија државното Знаме Моралот Печ Тактички Амблем Значки Appliques Везени Закрпи За Јакна Ранец
[Спецификација] : Везови Печ САД Калифорнија државното Знаме Моралот Печ
[Материјал] : Везени Закрпи ,Кука & Јамка Назад
[Size] : 8*5 CM
[Тежина] : 14 g
Пакет : 1 КОМПЈУТЕР во OPP вреќа
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Декларираните карактеристики

Големина:
8*5CM
Техника:
Извезена
Стил:
Кука & Јамка
Функција:
3D
Број На Модел На:
HN-171213
Тип На Производ:
Закрпи
Име:
печ
Тип:
Закрпи
Стил:
parches bordados
Класификација:
лепенки за облека
Карактеристики:
biker закрпи
Материјал:
Вез
Печатна грешка:
лепенки за облека
Видови:
воена печ

Поврзани производи