Жена мажите метален прстен Антички Бронза гроздобер Шупливи Цвет прстен женски унисекс личност прст прстени машки Прилагодливи
Ново - 21 %

Жена мажите метален прстен Антички Бронза гроздобер Шупливи Цвет прстен женски унисекс личност прст прстени машки Прилагодливи

Залиха
DEN 48.00
DEN 38.00
Износот:


цвет големина од 2,5 cm

Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Пол:
Унисекс
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
No
Површината Ширина:
14mm
Поставување Тип:
Никој
Повод:
Партија
Бренд Име:
weixia feiyue
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Растенијата
Површината Ширина:
25mm
Метали Тип:
бакарни легури

Поврзани производи