Бразилецот Права Коса, Ткаат Пакет Со Затворање #33 Кафена И Црвена 3 Снопови Човечка Коса Со Затворање Сјајна Ѕвезда Не Remy Коса
Ново - 46 %

Бразилецот Права Коса, Ткаат Пакет Со Затворање 33 Кафена И Црвена 3 Снопови Човечка Коса Со Затворање Сјајна Ѕвезда Не Remy

Залиха
DEN 6088.32
DEN 3288.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Должина:
12 & 14 & 16 & Closure 10, 14 & 16 & 18 & Closure 12, 16 & 18 & 20 & Closure 14, 18 & 20 & 22 & Closure 16, 20 & 22 & 24 & Closure 18, 22 & 24 & 26 & Closure 20, 10 & 12 & 14 & Closure 10, 10 10 10 & Closure10, 12 12 12 & Closure10, 14 14 14 & Closure12, 16 16 16 & Closure14, 18 18 18 & Closure16, 20 20 20 & Closure18, 22 22 22 & Closure20, 24 24 24 & Closure20, 26 26 26 & Closure20
Дел Дизајн:
средниот дел
Пакување:
3 еез Weft & 1 компјутер Затворање
Текстура:
Директно
Погоден Умирање Бои:
Потемна Боја Само
Хемиска Обработка:
Киселина обработка
Бренд Име:
Сјајна Ѕвезда
Материјал Одделение:
Не-Remy Коса
Човечка Коса Тип:
Бразилецот Коса
Најдолг Коса Дел:
>=5%
Може Да Се Permed:
Yes

Поврзани производи