Автомобил Стил Тркала Гуми Произлегува Капи Покрие Со Клуч Keychain За Ford Mustang V6 GT Shelby GT500 Фокус Mondeo Kuga Fiesta Придружба
Ново - 29 %

Автомобил Стил Тркала Гуми Произлегува Капи Покрие Со Клуч Keychain За Ford Mustang V6 GT Shelby GT500 Фокус Mondeo Kuga Fiesta

Залиха
DEN 239.52
DEN 170.00
Износот:

Автомобил Стил Тркала Гуми Произлегува Капи Покрие Со Клуч Keychain За Ford Mustang V6 GT Shelby GT500 Фокус Mondeo Kuga Fiesta Придружба ве Молиме контактирајте со нас ако сакате друг логото автомобил вентилот на гумата капи •Ова е еден сет на пневматик матични капи
•Вклучувајќи 4pcs вентил капи •Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик
•100% сосема нов
•Гума печат прстен внатре за да се намали воздушниот течење и спречување на прав и нечистотија навлегува во вентил
•Најдобра декорација и заштита на вашиот автомобил
1 Сет Вклучуваат : 4*Автомобил Логото Вентилот На Гумата Капи
Дијаметар : 8mm
Тежина : 0.06 kg
Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1. Сите фотографии се вистински фотографии. 2. Ако не ја прими стоката во рок од 65 дена од (Нормално 35-45 дена), ние ќе ви ги даде надоместок. 3. Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за нашата заедничка кредибилитет. 4. Кога ќе примите производи имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем. 5. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас. 6. Ние сме среќни да ви послужи, посакувам да имате добар ден.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
QYJSD
Број На Модел На:
За Mustang
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Поврзани производи