Метал Скалпел Нож Не се лизга Гравирање Машина Занает Ножеви + 6pcs Ножеви Мобилен Телефон, Лаптоп PCB DIY Поправка на Рачни Алатки

Метал Скалпел Нож Не се лизга Гравирање Машина Занает Ножеви + 6pcs Ножеви Мобилен Телефон, Лаптоп PCB DIY Поправка на Рачни

Залиха
DEN 95.52
Износот:

Метал Скалпел Нож Не се лизга Гравирање Машина Занает Ножеви + 6pcs Ножеви Мобилен Телефон, Лаптоп PCB DIY Поправка на Рачни Алатки
Објектот Специфични : Висок квалитет, лесен за употреба ,Тоа е безбедно и практично,Доаѓа со 5 екстра ножеви.
Matetial : Нерѓосувачки челик
Боја : Сребрена
Се справи со Должина : 12 см Пакет се Вклучени : 1 X Метал Скалпел Нож Сет
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
А Ние гарантираме 100% автентични производ слики.
Б. default mail Кина Пост.
В. Пратки во најбрзо време.
Г. обезбедување на Квалитет на производи кои се квалификувани.
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Во Согласност Со Опис * * * * * 5 Ѕвезда
Услуга Став * * * * * 5 Ѕвезда
Испорака Брзина * * * * * 5 Ѕвезда
- Со вашата поддршка.Ние ќе направиме подобро! -

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Tucuxi
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Фиксна Сечилото На Нож
Број На Модел На:
Метал Скалпел нож
Сечилото Материјал:
Челик
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes
Додатоци:
6pcs Ножеви
Материјал:
Челик
Примена:
Мобилен Телефон, Лаптоп PCB DIY Поправка на Рачни Алатки

Поврзани производи