3D Везана Diy Дијамант Сликарство Дијамант Везови Плоштадот Пејст Декоративни Ѕид Налепници Крстот Бод Занаети Пурпурна се Зголеми xsh
Ново - 25 %

3D Везана Diy Дијамант Сликарство Дијамант Везови Плоштадот Пејст Декоративни Ѕид Налепници Крстот Бод Занаети Пурпурна се Зголеми

Залиха
DEN 239.04
DEN 180.00
Износот:

Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање. Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, 3, 4 ѕвезди, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек. Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање. Отворете ја кутијата/кеса и да го провери дијамант подготви специјални алатки. За Фото Сопствени Тоа е навистина популарни и модерен да се обичај без оглед на фотографијата што сакате да се направи дијамант сликарство, како што се вашата фамилија или свој портрет, свадба слики, фотографии на патување, домашни миленици, и убава глетка и др. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини. За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре. Некоја земја може да го одложи 1-2 недели. Ние брод стоката во рок од 5 работни дена по приемот расчисти исплата. Ви благодариме за вашата поддршка и сите!
. Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Контактирате за Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Трговија со датотеки, или e-mail, и ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме што е можно побрзо. Нашата цел е да бидеме најголемата онлајн фабрика и продавница во светот во 3 години. Ние се стремиме да биде возбудлив и иновативни, нудејќи им на нашите клиенти најголемите и голем број на производот што го сакате. тоа е најновата технологија -Производител : Yiwu Chunfeng дијамант сликарство фабрика DIY Дијамант сликарство производството чекори a. Потоа можете да DIY вашата сопствена слика со вашето семејство, и конечно да се стави во рамка на ѕидот на вашиот дом или да ја даде на другите како единствен и незаборавен подарок! Само место на цел и да ги испратите вашата слика за нас, и ние ќе ви даде совршен дијамант вез на било која слика сакате!
За shippment Товарни : Бесплатен Превозот во светот (неколку земји не се вклучени), Русија и Balarus испратено од Itella , Други, испратени од Кина Пост Воздухопловната. Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи не треба да остане заглавен дијаманти. по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти. Време на испорака : За 7-15 дена. За нас се и фабрика се наоѓа во Кина копното и еден од најголемите онлајн продавници во Кина. Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
-Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting -Рубикова Коцка дијамант Сликарство -Функција : Плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез -Материјал : Нова генерација Круг Смола Дијамант со 447 DMC Бои -Пакување : Боја Кутија / Торба -Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар -Процес : Нова технологија , со Различни плоштадот дијаманти и други дијамант .

Декларираните карактеристики

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x60cm, 55x70cm
Стил:
Модерна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
според фото
фабриката штекер:
Yes
Добар квалитет:
Yes
брза испорака:
Yes
Цена Предност:
добро
Услуга став:
добро

Поврзани производи