DWZ 3pcs 12/16/19mm 90 степени Countersink Вежба Малку за Дрво, Метал
Ново - 5 %

DWZ 3pcs 12/16/19mm 90 степени Countersink Вежба Малку за Дрво, Метал

Залиха
DEN 239.52
DEN 228.00
Износот:


Спецификација За Производ :
Бренд нови
Одлично за потонувањето 90 степени дупки во дрво и меки метали во preperation на countersunk завртки и fixings.
Поставете карактеристики за сите најчесто користени големини, вклучувајќи 12mm, 16mm & 19mm сите со 1/4" хексадецимален брзи промени shanks да се овозможи брзо се менува со 1/4" брз чак систем.
Топлина третираат јаглерод челични ножеви се обезбеди добра алатка живот.
Погоден за сите шумата и меки метали
Дијаметар : 12mm, 16mm, 19mm / 0.47", 0.62", 0.74"
Должина : 6.35 mm (1/4")
Материјал : Топлина третираат јаглероден челик
Пакет се вклучени : 1set x Countersink Вежба Малку (3 големини)
Answer : ___________________________ Note :
Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи 2-3cm разлики поради прирачник за мерење.
Плаќање
Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
Превозот
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне ! Наплата
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.
Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите.
Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но треба плати дополнителни превозот надомест.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.

Декларираните карактеристики

Употреба:
За Дупчење Дрво
DIY Материјали:
Металугрија
Должина:
6.35 mm
Тип:
Countersink Вежба Малку
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
countersink малку
Материјал:
Кобалт Челик, Легури
Бренд Име:
DWZ

Поврзани производи