Boho Симпатична Пеперутка Синџир Линк од не ' рѓосувачки челик Гривни за Жените Животинско Жените Хривнија Накит хривнија homme Шарм Хривнија
Ново - 63 %

Boho Симпатична Пеперутка Синџир Линк од не ' рѓосувачки челик Гривни за Жените Животинско Жените Хривнија Накит хривнија homme

Залиха
DEN 76.32
DEN 28.00
Износот:


[xlmodel]-[custom]-[42610]
[xlmodel]-[custom]-[42610]
Boho Симпатична Пеперутка Синџир Линк од не ' рѓосувачки челик Гривни за Жените Животинско Жените Хривнија Накит хривнија homme Шарм Хривнија
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[41540]

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
RONGBIN
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Животните
Синџир Тип:
Линк Синџир
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Нараквици
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Расположение Tracker
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
мажите хривнија:
хривнија
хривнија homme:
пеперутка хривнија
Жените Хривнија:
жените хривнија види
кожа хривнија:
шарм хривнија
холограмот хривнија:
влакно хривнија
хривнија женски:
синџир линк хривнија
сребро хривнија:
хривнија мажи
хривнија жени:
заврши хривнија
неколку хривнија:
smart хривнија

Поврзани производи