За ASUS ZenFone 2 ZE551ML ZE550ML 5.5 Инчен Микро USB Порт за Полнење Flex Кабел Приклучете го Конекторот Одбор Замена на Делови

За ASUS ZenFone 2 ZE551ML ZE550ML 5.5 Инчен Микро USB Порт за Полнење Flex Кабел Приклучете го Конекторот Одбор Замена на Делови

Залиха
DEN 128.16
Износот:


За ASUS Zen Fone 2 ZE551 ML ZE550 ML 5.5" Инчен Микро USB Порт за Полнење Flex Кабел Приклучете го Конекторот Одбор Замена на Делови 1.За ze550ml ze551ml полнење одбор & microph 2.За asus ze550ml 3.За ze551ml одбор 4.Тестираат 5. Heve многу многу Во С голем часовници , Брза Испорака
detial слика :

Декларираните карактеристики

дизајн:
Флип
Компатибилен Бренд:
Sony Ericsson
Број На Модел На:
За ZenFone 2 5.5 Инчен ZE551ML ZE550ML Оригинални Микро USB Полнење
Бренд Име:
New625
Компатибилен Бренд:
За AsusDock Конектор Одбор Замена На Делови
Контрола На Квалитет:
Секој Производ Тестирање Пред Превозот
Материјал:
оригиналниот

Поврзани производи