Се справи со Прилагодливи 60-90mm Автомобилот Усовршувајќи Глава За Цилиндар Досадно

Се справи со Прилагодливи 60-90mm Автомобилот Усовршувајќи Глава За Цилиндар Досадно

Залиха
DEN 8640.00
Износот:


Се справи со Прилагодливи 60-90mm Автомобилот Усовршувајќи Глава За Цилиндар Досадно
Се справи со Прилагодливи 60-90mm Автомобилот Усовршувајќи Глава За Цилиндар Досадно
Обемот на усовршувајќи: 60-90mm
Ноктите големина на Фајл : 90x10x8mm, Количина : 20 PCS
Материјал : Нерѓосувачки Челик

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Гуми Поправка Алатки
Објектот Тежина:
4.5kg
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Волумен:
1
Бренд Име:
OBRK
Специјални Функции:
усовршувајќи глава

Поврзани производи