50мл Фармацевт Шише за Колофон Лемење Лемење Течен Флукс со 1 Игла S08 Капка брод

50мл Фармацевт Шише за Колофон Лемење Лемење Течен Флукс со 1 Игла S08 Капка брод

Залиха
DEN 41.76
Износот:


Мали во големина и лесни
Лесно да се работи, и практично да се движат
Таа има добар ефект запечатување
Карактеристики :
Лесно повторно да се пополни
Stand-up дизајн
Идеален флукс фармацевт
Стискаш шише бродови за прецизно капки на флукс,
Погоден за вчитување лепила, лепила, silicones, течности и масла
Спецификација :
Материјал : PE(Полиетилен)
Боја : Транспарентна
Шише Модел : 50мл
Количина : 1 Сет
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакет Содржина :
1 x 50мл Игла Шише Фармацевт
1 x Игла

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Големина На Честички:
25-48µm

Поврзани производи