Viecar Elm327 Bluetooth OBD2 Auto Scan Алатка Мини ELM 327 OBD 2 Eml327 4.0 Дијагностички Скенер За Автомобили Адаптер За iPhone/Андроид
Ново - 15 %

Viecar Elm327 Bluetooth OBD2 Auto Scan Алатка Мини ELM 327 OBD 2 Eml327 4.0 Дијагностички Скенер За Автомобили Адаптер За iPhone/Андроид

Залиха
DEN 479.52
DEN 408.00
Износот:

Ние само брод да се потврди цел адреси. Со цел да се осигура дека вие recevie вашиот објект се ослободени од данок при увоз,ние ќе го пријават како "Подарок", или "Примерок" ако е можно ,и Секоја парцела ќе биде прогласена за вредност помала од $20,ако треба нас во долниот прогласи вредност,ве молиме оставете порака по ред. Пресметува Оптоварување Вредност
6. Кул реално време табла дизајн, го продолжи оригиналната автомобил без прикажување на податоци; многу во голема мера се подобри визуелни искуства. Доза Цела Притисок
12. Оперативен влажност :
7. Поддржани возило : OBDII протокол возило
Поддржува OBD-II протоколи :
SAE J1850 PWM
SAE J1850 VPW
ISO 9141-2
ISO14230-4 KWP (5 baud init)
ISO14230-4 KWP (брзо init)
ISO15765-4 МОЖЕ да (11bit, 500 Kbaud)
ISO15765-4 МОЖЕ да (29bit, 500 Kbaud)
ISO15765-4 МОЖЕ да (11bit, 250 Kbaud)
ISO15765-4 МОЖЕ да (29bit, 250 Kbaud)
SAE J1939 МОЖЕ да (29 малку, 250 Kbaud)
Софтвер карактеристики :
1.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Код Читатели & Алатки За Скенирање
Јазик:
Hungarian,French,Greek,Arabic,German,Slovenia,Polish,Russian,Turkish,Swedish,Czech,Denish,Japanese,Korea,Italian,Spanish,English,Thai,Finnish,Portuguese,Dutch,Norwegian
Ажурирање На Софтвер:
Yes
Специјални Функции:
Bluetooth
Верзија На Софтвер:
Viecar Bluetooth 4.0
Хардвер Верзија:
Нова Верзија 4.0
Бренд Име:
Viecar
Погоден за систем:
Android и IOS
Соодветни Уреди:
за iPhone/Sumsung/Huawei/Xiaomi/HTC
Софтвер:
Бесплатен СТАН во (преземете од QR Код)

Поврзани производи