SUDS Занитвам Треба да Торба на Жените Кожни Чанти Bolsa Feminina Луксузни 2018 Модни Дами Crossbody Чанти Женски Мека Висок Квалитет
Ново - 45 %

SUDS Занитвам Треба да Торба на Жените Кожни Чанти Bolsa Feminina Луксузни 2018 Модни Дами Crossbody Чанти Женски Мека Висок

Залиха
DEN 1890.24
DEN 1040.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
Моден
Обликот:
Размавта
Надворешноста:
Никој
Бренд Име:
SUDS
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Број На Модел На:
0914045
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Занитвам
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Затворање Тип:
маска
Повод:
Разноврсна
боја:
Црна,Беж,Сива,Зелена,Кафеава,Бургундија
Прилики:
За Подароци, Патување
Затворање Тип:
Патент
Стил:
Повик,Мода,Европски и Американски Стил
Пол:
Жена,Женски,Дами
Други карактеристики:
Дизајнер ,Со Висок Квалитет,Луксуз,Познати Брендови
Обликот:
Треба Да Торба На Жените Кожа

Поврзани производи