5 Боја Памук 1-2 Години Девојки Деца Бебе Девојка Pantyhose Пролет И Есен Солидна Чиста Боја Девојка Хулахопки
Ново - 24 %

5 Боја Памук 1-2 Години Девојки Деца Бебе Девојка Pantyhose Пролет И Есен Солидна Чиста Боја Девојка Хулахопки

Залиха
DEN 451.20
DEN 343.00
Износот:


1. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. 2. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни активни повратни информации, ви благодариме! 3. Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации! Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Хулахопки За todler момче Цртан филм Девојки Носат Памук момче Деца Чорапи Пролет И Есен Meias Деца Хулахопки бебе Pantyhose
Големина S е 0-1 носители година бебето носете
Големина М е 1-2 година носат и децата
1.Објектот ќе биде објавена со следење на број во рок од 2 работни дена по плаќањето е завршено или БРИШАТ. И ние ќе го следат вашиот aliexpress адреса САМО. Ве молиме проверете дали адресата од Aliexpress ќе даден е точно.(Во исто време, ние, исто така, поддршка на EMS,DHL и Fed Ex Експрес.Ако сакате да нарачате големи количини на стока и уживајте во најдобрите експрес сервис, ве молиме контактирајте со нас пред исплата.) 2. Проценето време на испорака(со исклучок на викендите и празниците) : (1) За 8 до 20 работни дена за да се : Австралија, Канада, Јапонија, Малезија, Јужна Кореја, Сингапур, обединетото КРАЛСТВО, САД; (2) За 9 до 30 работни дена за да се : Франција, Шпанија, Грција, Норвешка, Шведска, Белгија, Ирска, Германија; (3) За 10 до 45 работни дена да : сите останати земји; (4) времето за Испорака е проценет и не може да биде 100% гарантира ; 3. Ние ја платиле сите поштенски пред превозот. Покрај тоа, продавачот не е одговорен за било можно увоз на даноци, ниту, пак, било кои други царински давачки во вашата земја. Ве молиме да ни кажете што објектот вредност/име сакате за сопствени декларација ако имате било какви посебни барања. 4. Ве молиме контактирајте со нас за појаснување ако не се согласувате со било кој од условите или на состојби, а ова што е наведено во оваа страница пред секое купување. Купување на Aliexpress е меѓусебно се обврзувачки договор. Ви благодариме.

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
3M, 9M, 6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, Новородените
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Тесни
Бренд Име:
MUPLY
Материјал:
Волна,Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал Состав:
Памук+Полиестер
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
ZA040
Стил:
Новина
Tongwa функција:
Пот,Deodorant,Дише
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
цевка за висок:
Rompers
соодветни сезона:
Зима,Пролет,Лето,Есен
Шема:
Цртан филм , точки, ленти, писма
Дали акции:
Yes

Поврзани производи