1PC G23 Титаниум Опал Камен Nostril Пирсинг Nariz Носот Пирсинг Nariz Nostril Прстен Носот Студ Носот Earring Тело Пирсинг Накит
Ново - 6 %

1PC G23 Титаниум Опал Камен Nostril Пирсинг Nariz Носот Пирсинг Nariz Nostril Прстен Носот Студ Носот Earring Тело Пирсинг Накит

Залиха
DEN 63.84
DEN 60.00
Износот:


1 PC G23 Титаниум Опал Камен Nostril Пирсинг Nariz Носот Пирсинг Nariz Nostril Прстен Носот Студ Носот Earring Тело Пирсинг Накит
Мерач : 20 G
Големина : 0.8*7+2mm
Боја : OP05,OP10,OP11,OP17,OP19,OP26,OP30,OP38,OP42,OP45
Пакување : се Продаваат како 1pc

Декларираните карактеристики

Главниот Камен Боја:
20Gx7x2mm
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
10630018
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Бренд Име:
SWANJO
Материјал:
Метал
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs
Метали Тип:
Титаниум
дизајн:
тело титан накит пирсинг на нос студ со дијамант врвот
Големина:
0.8*7+2mm
Type2:
титаниум пирсинг,G23 цврсти,пирсинг на тело накит,висок квалитет
type3:
титаниум носот коска пирсинг накит
type5:
студ прстен носот прстен носот обрачот носот коска накит
носот прстен:
пирсинг nariz
Носот студ:
пирсинг на нос
носот прстени и studs:
прстен пирсинг

Поврзани производи