Allenjoy Природни црвени рози позадина романтичен за Денот на Вљубените свадба позадина позадина за фото убави фото студио
Ново - 31 %

Allenjoy Природни црвени рози позадина романтичен за Денот на Вљубените свадба позадина позадина за фото убави фото студио

Залиха
DEN 666.72
DEN 460.00
Износот:


За тенки винил позадината,можете да железо на задната страна на позадина со ниска температура за да се отстрани или да се намали набори, но ве молам не пегла на предната страна на позадина или да позадина допир на вода, затоа што тоа ќе ја уништи позадина.Особено забрзана,Обработени нарачка во рок од 24-48 часа и испраќаат. Дополнителни услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1. Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака. Можете да ја испратите датотеката до нашата e-mail : ејми(во ) globalego. Ако ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас. Нашата позадина е првенствено наменета за доенчињата,децата, возрасните лица,празници,родендени,свадби итн. Ако сте задоволни со дизајн ,услуги на клиентите ќе се создаде посебен линк за вас,можете да ги купите во врската. Тоа е совршен избор за фотографи.Пад на превозот 6. кога ќе ја пронајдете стапалки на позадина,можете да користите малку влажна влажна крпа за да ги избрише тоа. Тенка-Винил Тенки (исто така трајни),меки,лесни,поевтини и светлината од полиестер позадина.
у
За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фото-студио и нашиот стручен тим.Може да се прилагоди на секоја големина 4.Валани испраќање позадина 3.Позадина може да биде персонализирана шаблон,додадете фотографии,менување на бојата/стил 5. Во исто време,бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии,позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика. П : имам датотеки може да се печатат директно, како да го испратам до тебе? А : ве Молиме кажете ни големина сакате. П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба? A : Можете да го испратите слики или идеи и големината на нашата служба за корисници преку Разговори или Цел Пораки , и нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас. П : Што е разлика помеѓу тенки винил и полиестер? A : Тенок винил материјал : Не е водоотпорен; Може да се користи само за внатрешна фотографија; Повеќе за еднократна употреба; Максимална лесна ширина на 300cm; (други продавници : максимум може да се намали 180cm,поголема големина позадина треба да се spliced; Полиестер Материјал : Подебел; Максимална лесна ширина на 300cm; Може да се перат и пеглаат; Било виткање, лесна за носење; Економски цена, Подобар квалитет! Може да се користи како за внатрешна и надворешна фотографија; Може да се користи и складира за долго време; За полиестер позадина,може да се мие или железо тоа да се отстрани набори,набори се лесно да се отстранат. Тоа е погоден за еднократна употреба(како што се роденден),семејство фотографи НЕ дозволувајте тенка винил позадина допир со вода . П : Како да го отстраните набори? Можете да висат позадина или да ја заврши на цевка за да се намали набори. П : Колку долго ќе потрае за да испратите позадина(s) за мене? A : Ние треба 2-4 работни денови да се произведуваат по нарачка.Може да се користи повеќе пати,погоден за професионални фотографи и фото студио. На пиксел на сликата е најдобро повеќе од 3000px * 3000px, или резолуција најмалку 300dpi ,инаку печати ќе бидат заматени.

Декларираните карактеристики

Големина (мм):
Бренд Име:
Allenjoy
Тип:
Спреј Насликани
Број На Модел На:
YFYA-0142
Стил:
Сценско
Пакет:
Yes
Материјал:
тенка винил
Повод:
Денот на вљубените,Свадба
кориснички:
име,датум,фрази,боја,моделот
се применуваат:
студио,фотографии, фотографии,забава,бизнис активност
Основен материјал:
тенка винил,полиестер
Винил Функција:
не може да перење,пеглање backface да се намали набори,затворен,евтини
Полиестер Функција:
мие,пеглање,нема набори,боја повеќе живописни,отворено,професионални
Други Материјали:
Платно,Свила,Оксфорд ткаенина, ве молиме контактирајте со нас обичај
Пакет:
укината,валани контактирајте со нас на
Друга Услуга:
Повеќе од 5 Парчиња=попусти+брза испорака слободни

Поврзани производи