2018 Гроздобер Мажи Жени Платно Ранци Училиште Кеси за Млади Момчиња, Девојки Голем Капацитет Лаптоп Ранец Мода се Мажи Ранец
Ново - 49 %

2018 Гроздобер Мажи Жени Платно Ранци Училиште Кеси за Млади Момчиња, Девојки Голем Капацитет Лаптоп Ранец Мода се Мажи Ранец

Залиха
DEN 3749.76
DEN 1912.00
Износот:


Материјал : Вистинска Кожа+ Платно
Димензии : Должина : 30 см, ширина : 11 см, Висок : 42cm
Answer : ___________________________ Note : 1. Поради различни мерни методи, може да има отстапување од 1 до 2 CM за точка 2. Боите можат да се разликуваат малку од вистинските бои во зависност од вашиот монитор или мобилен телефон прилагодувања 3. Таму би можело да биде малку вкус како ќе го добиете нов производ,тоа е нормално и вкус ќе исчезне во неколку дена Кожна Торба за Нега на Настава : 1. Да се чува далеку од нафта, влажност, извор на топлина и остар инструмент,да се избегне изложување на хемикалии, шила и топлина. 2. Со цел да се спречи вашата кожа од исчезнува, ве молиме да се избегне складирање на тоа во директна сончева светлина. 3. Не сува кожа во директна топлина кога се навлажни, оставете го да се исуши природно,исчистете ја со сува мека крпа кога доби дамки. 4. Кога не ја користите вашата кожа производ за долго време, ве молиме чувајте го на дише кеса за да се избегне mildewed. Пратки : 1. Ние ќе превозот на предмети надвор рок од 7 дена по исплата потврда(освен за празници),ве молиме потврдете го вашето целосно име и презиме и corret адреса пред да нарачате. 2. Ние брод во светот од страна на" Ali Express Стандард за Испорака" ,ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на трети лица услуга,но можете да контактирате со нас ако parecel не пристигне во рамките на очекуваното време,ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. Царина Ние ќе се обидеме потрудиме да ги зачувате данок за вас, како што се опише како подарок , додатоци, undervalue фактура, итн.но, понекогаш сè уште не може да се избегне данок може да се случи во дестинација царината, па тоа е многу потребно и важно за вас да знаете добро вашиот царина политика прво да се избегнат какви било проблеми, ние не сме одговорни за било каква дополнителна увоз данок на вашата страна. Повратни информации : ве Молиме контактирајте со нас како е можно поскоро ако не се задоволни,ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди најдобро решение,ако сте задоволни со нашата предмети,ве молиме не заборавајте да ни остави 5 ѕвезди како охрабрување.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ранци
Број На Модел На:
W8828
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
WOHENRED
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Стил:
Гроздобер
Дожд Маска:
No
Вршење На Систем За:
Физиолошки Крива Назад
Ранци Тип:
Внатрешна Рамка
Шаблон Тип:
Цврста
Внатрешни работи:
Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Главен Материјал:
Платно
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Техника:
Втиснување
Декорација:
Никој
Затворање Тип:
Патент & Hasp
боја:
Армијата зелената боја, црна, езерото зелена, кафе, каки, темно сива
Големина:
Должина
Лаптоп Ранец:
училишен ранец
мажите ранци:
училишен ранец момчиња
училишен ранец за девојки:
ранец жени
гроздобер ранец:
ранец schoolbag

Поврзани производи