Модата на жените накит девојка роденден на уво бела црна прав пурпурна зелена круг остава 6 пара/set обетки слободни shpping
Ново - 36 %

Модата на жените накит девојка роденден на уво бела црна прав пурпурна зелена круг остава 6 пара/set обетки слободни shpping

Залиха
DEN 137.76
DEN 88.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Број На Модел На:
XSJE-2634
Бренд Име:
ENZE
Материјал:
Глина
Метали Тип:
Други
Назад Наоѓање:
Други

Поврзани производи