LI-10B Камера Батеријата за Олимп Дигитално Пенкало 300 400 410 јас:облека IR-500 C50 C470 C50 C5000 C60 C70 C7000 C760 C765 ЗУМ

LI-10B Камера Батеријата за Олимп Дигитално Пенкало 300 400 410 јас:облека IR-500 C50 C470 C50 C5000 C60 C70 C7000 C760 C765

Залиха
DEN 331.20
Износот:

НИ значи САД тип, 2 рамни pin приклучок; ЕУ значи Европски тип, 2 круг pin приклучок; велика БРИТАНИЈА значи Велика Британија тип; АУ значи Австралија тип. Ако не го добиете вашиот пакет во 30 дена, ве молиме љубезно ве молиме да се јавите во вашата локална поштата или контактирајте со нас, тогаш ние ќе ги провери тоа за вас. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.
]
Топло известувања : во Врска со Превозот Методи (1). Обичните Пост е најголем економски, но тоа е несфатливо кога тоа е оставено во Кина. Нормално, ние се прогласи производ вредност помала од вистинската вредност на царинската декларација кога се превезува по воздушен пост, за да се избегне царинската такса за вас. Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист. Особено Јужна Америка земји " обичаи се многу тешко, дури и кога парцели пристигне на локалните земји, пакети се уште може да се чуваат од страна на царинските за неколку недели. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број. Задоволството на клиентите е многу важно за нас.
Карактеристики : 100% Компатибилен со оригиналниот производител опрема и полначи информации за Премиум Јапонскиот Мобилен Апсолутно нема меморија ефект, така што ќе може да ја полните батеријата во секое време Ниска отпорност на батеријата дизајн 12 месеци гаранција Тип : Generic
Нашите LI-10 B батеријата за Олимп камери е 100% ОЕМ компатибилни и загарантирана да ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ спецификации. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Батеријата е целосно компатибилен со следниве Олимп камера модели : Олимп Дигитално Пенкало 300 Олимп Дигитално Пенкало 400 Олимп Дигитално Пенкало 410 Олимп јас : облека IR-500 Олимп C-50 Зум, C50 Зум Олимп Camedia C-470 Зум, C470 Зум Олимп Camedia C-50 Зум, C50 Зум Олимп Camedia C-5000 Зум, C5000 Зум Олимп Camedia Ц-60 Зум, C60 Зум Олимп Camedia C-70 Зум, C70 Зум Олимп Camedia C-7000, C7000 Зум Олимп Camedia C-760 Ултра Зум, C760 Олимп Camedia C-765 Ултра Зум, C765 Олимп Camedia C-770 Ултра Зум, C770 Олимп Camedia Д-590 Зум, D590 Олимп Camedia X-1, X1 Олимп Camedia X-2, X2 Олимп Camedia X-3, X3 Олимп Camedia X-500, X500 Олимп FE-200, FE200 Олимп MJU 10 Олимп MJU 20 Олимп MJU 300 Олимп MJU 400 Олимп MJU 410 Дигитални Олимп MJU Ферари Олимп Перо 300 Олимп Перо 300 Дигитални Олимп Перо 400 Олимп Перо 400 Дигитални Олимп Перо 410 Олимп Перо 410 Дигитални Олимп Перо 500 Дигитални Олимп Перо 600 Дигитални Олимп Перо 800 Дигитални Олимп Перо 810 Олимп Перо 1000 Олимп IR-500, IR500 и повеќе модели. Предмети може да биде заменет во текот на првиот месец или одржува на првата година. Ако сакате да се добие стоката брзо, ве молиме љубезно изберете го Изразат Испорака Начин(DHL/Федекс/UPS/ТНТ/EMS/E-ЕМС); (2). И ние не се наплаќаат никакви локална тарифа. Ве молиме имајте предвид дека пост ефикасност не се смирите, некои пати може да се заврши за испорака во 2-4 недели, но понекогаш тоа може да треба 5-8 недели. Нема следење на информации во земјата на дестинација, тоа обично се заврши на испораката од страна на 2-4 недели, ако не добиете пакет по 35 дена, ве молиме контактирајте со нас тогаш.

Декларираните карактеристики

Батерија:
Yes
Број На Модел На:
LI-10B
Пакет:
Yes
Бренд Име:
RingTeam
боја:
Црна
Употреба:
Камерата
Тип:
батеријата пакет

Поврзани производи