Случај За Samsung Галакси J5 2017 Мек Силикон Мода Печатени Телефонот Назад Покритие За J5 2017 J530F J530 ЕУ Верзија Fundas
Ново - 32 %

Случај За Samsung Галакси J5 2017 Мек Силикон Мода Печатени Телефонот Назад Покритие За J5 2017 J530F J530 ЕУ Верзија Fundas

Залиха
DEN 104.16
DEN 71.00
Износот:


.
Случај За Samsung Галакси J5 2017 Мек Силикон Мода Печатени Телефонот Назад Покритие За J5 2017 J530 F J530 ЕУ Верзија Fundas
Опис >>
Уживајте во 5% Попуст доколку се купи на повеќе од 3 ЕЕЗ
[Материјал] : Висок Квалитет на Мек Силикон за Samsung Галакси J5 2017 / J530 ЕУ Верзија
[Случај Големина] : 5.2 Инчен.. Телефон Големина [146.2 x 71.3 x 8 mm]
[Стил] : Светло Стил + Смешно Прилично Симпатична Модел На Кожата
[Функција] : Транспарентна + Ултра Тенок Тенка + Мек, Флексибилен
[Функција] : Резервни Заштитни Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна + Нечистотија-отпорен на
[Услуга] : Врвен Квалитет Осигурување + Брзо Брод во 1-2 дена
Капка Брод Поддршка !! Трговија На Големо Голем Попуст За Поддршка !!
Телефон Случај Шоу
Повеќе Слики за Samsung Галакси J5 2017 ,ве Молиме Кликнете на>>
. Услуга : Превозот : 1. Ние гарантираме за да превозот надвор рок од 1-2 дена по исплата потврда ( се Очекува Празник ќе го одложи ) 2. Ве молиме љубезно се обезбеди вашето Име и презиме ( Обично е три name), ако сте од Русија,Или ќе го пропушти recieving вашиот парцела.ви благодариме. 3. Ние брод во светот од страна на EMS , DHL, UPS-от , Fed Ex , ТНТ , E-Пакет , Кина Пост итн.
За Повратни Информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве Молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди на преглед.
Ако не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации,ви благодариме!
На dd нас :
Доколку ви се допаѓа нашата продавница,може да се задржи во умот нашата онлајн продавница : WISAPI Продавница
За да најдете ни лесно следниот пат, Можете да :

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
WISAPI
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
дизајн:
Мат,Обична,Ткаеше,Транспарентна
Големина:
for Galaxy J5 2017 / 5.2 inch
Карактеристики:
HD Слики
Материјал:
100% Нов & Висок Квалитет Меки Силиконски Гел TPU
Боја & Шаблон:
Моден Различен Модел Тип
Функција:
Јасно TPU Случај, Силикони Случај, Гума Случај
Fundas Карактеристика:
Само Креиран За Цртање Додатоци
Име На Телефон 1:
За Samsung Галакси J5 2017 случај
Име На Телефон 2:
за Галакси J530F СМ-J530F Школка
Име На Телефон 3:
за J5 Про 2017 (ЕУ Верзија) Coque
моден дизајн:
Лесно да го вметнете и Отстранете
Продажба Начин:
промет на големо и промет на мало со
капка shpping:
Поддршка

Поврзани производи