20pcs 1RL Стерилни за Еднократна употреба Тетоважа Игли Круг Лагер Тетоважа Ротари Пенкало Материјали
Ново - 5 %

20pcs 1RL Стерилни за Еднократна употреба Тетоважа Игли Круг Лагер Тетоважа Ротари Пенкало Материјали

Залиха
DEN 671.52
DEN 638.00
Износот:


20pcs 1 RL Стерилни за Еднократна употреба Тетоважа Игли Круг Лагер Тетоважа Ротари Пенкало Материјали
Dragonhawk стандард високо-одделение игла бидете сигурни дека од голема применливост,соодветно острина , започни едноставно и лесно да го совладате, целосна и мазни линии, за да се обезбеди да се стави на боја брзо и мали оштетување на кожата, широко се применува на сите тетоважа уметник група.
Пакетот Вклучува :
20 компјутери Ул erile Игли 1 RL
Препорачуваме Објект
Се Обрне Внимание
ние ги користиме Ali Express Стандард на Превозот и E-пакет како превозот метод.
Повеќето земјата се брза. Но друга земја различни времиња.
ако ви треба брзо,можете да ги платите преку DHL,EMS.
Повратната информација е важна за нас,
било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас frist ,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да slove тоа.
ако ви се допаѓа нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди,ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Декларираните карактеристики

Големина:
S
Бренд Име:
DRAGONHAWK
Број На Модел На:
КК-1RL
Тип:
Тетоважа Игла
Големина:
1RL
Количина:
20 компјутери една кутија
Примена:
кертриџ игли

Поврзани производи