Етничките Тотем Празен Круг Капка Обетки Долго Кафеава Пердув Метални Лисја Dangles Изјава Обетки За Жените Индискиот Уво Накит
Ново - 25 %

Етничките Тотем Празен Круг Капка Обетки Долго Кафеава Пердув Метални Лисја Dangles Изјава Обетки За Жените Индискиот Уво Накит

Залиха
DEN 88.80
DEN 67.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Пердув
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
QIHE НАКИТ
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Стил:
Чешка
is_customized:
No
Број На Модел На:
EH854-EH855
Боја:
како Слика
Повод:
Anniverrsary;Ангажман;Подарок;Лице;сувенири;свадба;Други
место на потекло:
Кина(mianland)
Пакет:
Opp Пакет
Материјал:
Легура
Функција:
100% сосема нов и висок квалитет
Начин На Продажба.:
Мало И Трговија На Големо
is_customized:
Yes
Експрес Слободен Испорака:
Цел>150ued DHL/ФЕДЕКС/UPS/EMS...
Бесплатен превозот :
над $5 со следење на број

Поврзани производи