V-ДРВО Девојки Т Кошула Пролет Кошули За Момчиња Долг Ракав Деца Т-маица на Слободното време на Децата Џемпер Деца Блузи Бебе Outerwear
Ново - 10 %

V-ДРВО Девојки Т Кошула Пролет Кошули За Момчиња Долг Ракав Деца Т-маица на Слободното време на Децата Џемпер Деца Блузи Бебе

Залиха
DEN 499.20
DEN 449.00
Износот:


V-ДРВО Девојки Т Кошула Пролет Кошули За Момчиња Долг Ракав Деца Т-маица на Слободното време на Децата Џемпер Деца Блузи Бебе Outerwear
тип на производ : деца t-shirt
материјал : памук
големина на табелата(единица : cm )
големина/етикетата
должина
должина на ракав
биста
12 M/80
36
30
30
18 МИЛИОНИ/90
38
32
32
24 M/100
41
35
33
3 T/110
43
38
36
4 T/120
45
42
38
6 T/130
48
45
40
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
2. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.
3. На возраст само сугерираат , не е точно според различни Деца.Азија големина е помала од ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА големина, ве молиме проверете детали големина информации пред купување. Ви благодариме

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 3T, 4T, 6T
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
18 МИЛИОНИ-6T
Бренд Име:
V-ДРВО
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс
Облека Должина:
Редовни
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees

Поврзани производи