Модерна Софа Перница Покрие Жолта Сива Памучна Постелнина Декоративни Фрли Перница Покрие Plaid Геометрија Печатени Постелнина Дома Декор 45x45
Ново - 18 %

Модерна Софа Перница Покрие Жолта Сива Памучна Постелнина Декоративни Фрли Перница Покрие Plaid Геометрија Печатени Постелнина

Залиха
DEN 369.12
DEN 303.00
Износот:


Можеби, исто така, како:
Производ : Перница перница покрие pillowcase Фрли Перница (со исклучок на јадрото) материјал : памук Боја : Како што е прикажано Големина : 45 * 45см Тежина : 0.13 KG
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : (Гаранција на MMY,да ви даде најдобра услуга и најдобар квалитет на производи) 1. П : Здраво, моето плаќање е потврдено. Кога сте на превозот? А : Здраво Драги, ние ќе брод вашата нарачка во рок од 48hours по добивме вашата исплата. 2.П : Здраво, Дали сте фабрика? Како за квалитетот на вашите предмети? А : Здраво Драги, ние имаме свои фабрика, и ние сме најмногу професионална компанија за Текстил за Домаќинство во Кина. Нашите производи се сите ужива висок квалитет и добра репутација. 3. П : Колку време беше време на испорака за мојата земја? А : Здраво Драги, За објектот со бесплатен превозот што ќе се користи Кина Пост Воздух Mail, и за време на испорака за Русија,Азија земји на Југоисточна европа, Канада, Австралија, и така натаму е 13-45days, за Бразил, Јужна Америка земји е околу 30-55days, и ако не го примените вашиот пакет во рамките на 60days, ве молиме ги споделите со нас. Ние ќе се потрудиме да се направи сте задоволни. 4. П : Доколку јас не ги добив мојот пакет, може ли да ми вратат? А : Здраво драги, Ако имате контакт со вашата локална поштата, и се уште не добиле вашите пакет во рамките на времето за испорака, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде на наплата. 5. П : дали постои следење на број на мојот објект? А : Здраво Драги, Да, ние ќе ви каже на следење на број кога ние ќе брод вашата нарачка, и може да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт. 6. П : јас сум препродавач, јас би сакал да се распрашува,сакам да сум Она што е најдобра цена ќе може да ми даде? А : Здраво почитувани, Ние сме професионални производителот, и имаме свои фабриката, па Ние прифаќаме пад на превозот и трговија на големо, Големо и Мало, ние обезбеди за печатење и embroidering услуга, ве молам, само нас контакт со , или да ни остават пораки, ние ќе ви даде најдобра понуда.

Декларираните карактеристики

Големина:
450mm*450mm
Употреба:
Стол,Седиште,Автомобил,Украсни
Стил:
Обична
Техника:
Плетени
Бренд Име:
LOVRTRAVEL
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Геометриски
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
GU61
Материјал:
Лен / Памук
is_customized:
Yes
Шема:
Шарени решетки
Големина:
45x45 cm
Обликот:
Плоштад

Поврзани производи