Пластични Облека Торба Кука Ѕид Врата Носителот Бања Пешкир Закачалка Кујна Бања Ѕид Ги Куките
Ново - 25 %

Пластични Облека Торба Кука Ѕид Врата Носителот Бања Пешкир Закачалка Кујна Бања Ѕид Ги Куките

Залиха
DEN 104.16
DEN 78.00
Износот:

Пластични Облека Торба Кука Ѕид Врата Носителот Бања Пешкир Закачалка Кујна Бања Ѕид Ги Куките Опис : Функција :
Оваа врата/ѕидот 5/2 куки организатор е привлечна доволно да висат на една спална соба ѕид, во внатрешноста на плакарот или висат над секоја врата.
сега ќе можете лесно да прикажете и одберете сите типични машки/женски додатоци. Тоа обезбедува лесен пристап до и организацијата за капути, јакни, капи, шалови, бања крпи, и повеќе. Се вклопува во текот повеќето стандардни внатрешни врати. Не хардвер потребни.
Спецификација
Краток Големина : Вкупна Должина : 10см, Одговара за 30-40mm ширина на врата (2 куки)
Долго Големина : Вкупна Должина : 28cm, Одговара за 30-35mm ширина на врата (5 куки)
Материјал : Пластика
Пакетот Вклучува : 1 x Вратата Багажник

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Vitorhytech
Материјал:
Пластични

Поврзани производи